Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Nevşehir Noterleri

Nevşehir Noterler Listesi

Nevşehir noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.


Nevşehir Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Nevşehir
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Nevşehir nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Cumhuriyet Mahallesi, Aksaray Caddesi, Hükümet Konağı Acıgöl / Nevşehir
Acıgöl
Yukarı Mahalle 146. Sokak N:1 K:1 D:3 Avanos / Nevşehir
Avanos
Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Caddesi, Sofuoğlu Işhanı K:1 N:39/106 50700 Derinkuyu / Nevşehir
Derinkuyu
Karavezir Mahallesi, Kızılırmak Caddesi N:30 K:1 D:1 Gülşehir / Nevşehir
Gülşehir
Zir Mahallesi Hacı Bektaşi Veli Bulvarı No:9/b Hacıbektaş / Nevşehir
Hacıbektaş
Altunsu Mahallesi, Kaplıca Caddesi, 38/2 Kozaklı / Nevşehir
Kozaklı
Atatürk Bulvarı No:13/1 50200 Merkez / Nevşehir
Merkez
Eski Sanayi Meydanı Yeni Ptt Karşısı Karaca Işh. N:1 50100 Merkez / Nevşehir
Merkez
Yeni Kayseri Caddesi, N:4/1 50200 Merkez / Nevşehir
Merkez
Lale Caddesi, Modern Işhanı K:1 N:40-41 50300 Merkez / Nevşehir
Merkez
Güzelyurt Mahallesi, 225 Sokak, N:2/b Merkez / Nevşehir
Merkez
Sümer Mahallesi, Yeni San. Sitesi 11. Blok No:9 Merkez / Nevşehir
Merkez
Imran Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesi, N:26 Ürgüp / Nevşehir
Ürgüp

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.