Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Mersin Nöbetçi Noter

Mersin Nöbetçi Noterler Listesi

Mersin ve tüm illerin noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın nöbetçi noter sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. 25 Ocak 2020 Cumartesi nöbetçi noter sorgulamak isteyenler, Nobetcinoter.Com.Tr sitesinden nöbetçi noterlerin tam listesini bulabiliyor. Yeni uygulama olarak yürürlüğe giren nöbetçi noterler yurttaşların bir hayli ilgisini çekiyor. Türkiyedeki tüm illerde hizmet sunan nöbetçi noterleri sorgulamak isteyenler Türkiye Noterler Birliği internet sayfasından illerindeki bu noterlere ulaşma olanağı buluyor.

Yeni düzenlemeler ile beraber Cumartesi ve Pazar günleri yurttaşlara hizmet sunmaya başlayan nöbetçi noterlerin her hafta listeleri yayımlanıyor. Hafta sonları 10:00 ile 16:00 arasında hizmet sunan noterler, hafta içi meşguliyetten dolayı işlerini halledemeyen yurttaşlara destek veriyor. Bu sayede yurttaşlar işlerini kolayca halledebiliyor.

Mersin'da çok fazla rağbet gören yeni uygulama Mersin nöbetçi noter hizmeti, yurttaşlar tarafından çok fazla ilgi görüyor. Büyük şehir yoğunluğundan dolayı çok fazla işini halledemeyen İstanbullular bu uygulamayla beraber noter işlerini hafta sonu kolayca yapabiliyor.

Nöbetçi noter uygulaması, tüm iller ve ilçelerde Cumartesi ve Pazar günleri hizmet veriyor. Tüm illerde ve ilçelerde hizmet verecek olan Türkiye Noterler Birliği tarafından her hafta açıklanıyor. Nöbetçi noterlerde işlerini halletmek isteyenler Türkiye Noterler Birliği intenet sayfasından bulundukları ildeki nöbetçi noterlere kolayca ulaşabiliyor.

Mersin ilinde bulunan nöbetçi noter bilgilerine aşağıda listelenmektedir,
İstediğiniz Noterin üzerine tıklayarak Notere ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Mersin noterlerinin tümünü görüntülemek için tıklayın
COVID-19 Salgını nedeniyle 2nci bir karara kadar Nöbetçi noter hizmeti durdurulmuştur.

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.