Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Kırıkkale Noterleri

Kırıkkale Noterler Listesi

Kırıkkale noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.


Kırıkkale Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Kırıkkale
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Kırıkkale nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Mimar Sinan Mahallesi, Hükümet Caddesi, No:4-B Delice / Kırıkkale
Delice
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Şehit Volkan Pilavcı Caddesi No:1 Karakeçili / Kırıkkale
Karakeçili
Altuntaş Mahallesi, Atatürk Bul. No:38/c Keskin / Kırıkkale
Keskin
Yenidoğan Mahallesi, Osman Tiryaki Caddesi, No:3/1 Merkez / Kırıkkale
Merkez
Mimar Sinan Caddesi, Adliye Yanı N:20 Merkez / Kırıkkale
Merkez
Osman Gökbulut Psj. Zafer Caddesi, N:45/106 71200 Merkez / Kırıkkale
Merkez
Gürler Mahallesi, Inönü Caddesi, 690 Sokak, No:6/1 Merkez / Kırıkkale
Merkez
Barbaros Hayrettin Caddesi, No:60/1 Merkez / Kırıkkale
Merkez
Ovacık Mahallesi, 595. Sokak, No:7/2 Merkez / Kırıkkale
Merkez
Belediye Hizmet Binası N:4 Sulakyurt / Kırıkkale
Sulakyurt

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.