Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Sarıyer İlçesindeki Noterler

Sarıyer Noterlerin İletişim Bilgileri

İstanbul Sarıyer noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla birlikte aynı zamanda bu hakların, gerektiği durumlarda kişinin rızası ile birlikte farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, resmi belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç oldukça fazla olduğundan dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sorunların ortaya çıkması adına zemin oluşturması nedeniyle, bu kapsamda Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisi ise "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.
Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örnek olarak gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgelerde nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet vermeye devam etmektedir.

Belirli bölgelerde hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, aynı zamanda insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla birlikte, hafta sonu insanların olası noter ihtiyaçlarının da bu şekilde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla birlikte bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.

Sarıyer ilçelesinde bulunan Tüm Noterler aşağıda listelenmektedir,
İstediğiniz Noterin üzerine tıklayarak Notere ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sarıyer nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Kayadibi Sokak, 12/2 34450 Sarıyer / Istanbul
Sarıyer
Dursun Fakih Sokak No:4/2 Sarıyer / Istanbul
Sarıyer
Maslak Mahallesi, Ahi Evran Caddesi, Nazmi Akbacı Tic. Merkezi No:5/88 Sarıyer / Istanbul
Sarıyer
Eski Büyükdere C. Ayazağa Ticaret Mrk. N:11 Maslak Sarıyer / Istanbul
Sarıyer
Maslak Mahallesi, Atatürk Oto Sanayi Sitesi 2. Kısım Girişi Polaris Plaza N:21-D Sarıyer / Istanbul
Sarıyer
Ayazağa Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, No:59 K:1 D:1 Sarıyer / Istanbul
Sarıyer
Maslak Meydan Sokak 3/83 Veko Giz Plaza Maslak/sarıyer/istanbul Sarıyer / Istanbul
Sarıyer
Huzur Mahallesi, Menderes Caddesi, N:5 K:1 Sarıyer / Istanbul
Sarıyer
İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.