Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Pendik İlçesindeki Noterler

Pendik Noterlerin İletişim Bilgileri

İstanbul Pendik noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla birlikte aynı zamanda bu hakların, gerektiği durumlarda kişinin rızası ile birlikte farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, resmi belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç oldukça fazla olduğundan dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sorunların ortaya çıkması adına zemin oluşturması nedeniyle, bu kapsamda Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisi ise "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.
Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örnek olarak gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgelerde nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet vermeye devam etmektedir.

Belirli bölgelerde hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, aynı zamanda insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla birlikte, hafta sonu insanların olası noter ihtiyaçlarının da bu şekilde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla birlikte bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.

Pendik ilçelesinde bulunan Tüm Noterler aşağıda listelenmektedir,
İstediğiniz Noterin üzerine tıklayarak Notere ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Pendik nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Fevzi Çakmak Mahallesi, Tevfik Ileri Caddesi, No:149 Pendik / Istanbul
Pendik
Çınardere Mahallesi, Akan Sokak, N:10 Zemin Kat Pendik / Istanbul
Pendik
Şeyhli Mahallesi, Ankara Caddesi, Bektaşi Sokak, N:2/2 Kurtköy Pendik / Istanbul
Pendik
Çınardere Mahallesi, Ankara Caddesi, Akseki Sokak No:6 D:11 Dolayoba Pendik / Istanbul
Pendik
Yeşilbağlar Mahallesi, Kaptan Sokak No:17/1 Kat:3 Ofis No:21-22 Metrowın Tower Pendik / Istanbul
Pendik
Yenişehir Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı No:12 Dumankaya Cadde Sitesi B Blok N. 129 Pendik / Istanbul
Pendik
Güzelyalı Mahallesi, Cumhur Caddesi, No:9-B Pendik / Istanbul
Pendik
Namık Kemal Caddesi, No:25/1 Pendik 81480 Pendik / Istanbul
Pendik
Batı Mahallesi, Kübra Sokak, N:2/1 Pendik / Istanbul
Pendik
İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.