Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Küçükçekmece İlçesindeki Noterler

Küçükçekmece Noterlerin İletişim Bilgileri

İstanbul Küçükçekmece noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla birlikte aynı zamanda bu hakların, gerektiği durumlarda kişinin rızası ile birlikte farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, resmi belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç oldukça fazla olduğundan dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sorunların ortaya çıkması adına zemin oluşturması nedeniyle, bu kapsamda Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisi ise "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.
Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örnek olarak gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgelerde nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet vermeye devam etmektedir.

Belirli bölgelerde hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, aynı zamanda insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla birlikte, hafta sonu insanların olası noter ihtiyaçlarının da bu şekilde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla birlikte bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.

Küçükçekmece ilçelesinde bulunan Tüm Noterler aşağıda listelenmektedir,
İstediğiniz Noterin üzerine tıklayarak Notere ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Küçükçekmece nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Cennet Mahallesi, Alpaslan Caddesi, No:9/a 34640 Küçükçekmece / Istanbul
Küçükçekmece
Süvari Caddesi, N:1 K:2 Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul
Küçükçekmece
Atatürk Mahallesi, Ikitelli Caddesi, N. 6/1 Küçükçekmece / Istanbul
Küçükçekmece
Tevfik Bey Mahallesi, Ptt Sokak No:15 Sefaköy Küçükçekmece / Istanbul
Küçükçekmece
Mahmutbey Caddesi, Tekinler Iş Merkezi N:15/e Halkalı Küçükçekmece / Istanbul
Küçükçekmece
Fatih Mahallesi, Kızılay Sokak, N:8/c Küçükçekmece / Istanbul
Küçükçekmece
Halkalı Caddesi, Kirazlı Sokak, K: 1 No:5 Sefaköy 34295 Küçükçekmece / Istanbul
Küçükçekmece
İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.