Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Başakşehir İlçesindeki Noterler

Başakşehir Noterlerin İletişim Bilgileri

İstanbul Başakşehir noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla birlikte aynı zamanda bu hakların, gerektiği durumlarda kişinin rızası ile birlikte farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, resmi belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç oldukça fazla olduğundan dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sorunların ortaya çıkması adına zemin oluşturması nedeniyle, bu kapsamda Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisi ise "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.
Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örnek olarak gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgelerde nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet vermeye devam etmektedir.

Belirli bölgelerde hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, aynı zamanda insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla birlikte, hafta sonu insanların olası noter ihtiyaçlarının da bu şekilde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla birlikte bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.

Başakşehir ilçelesinde bulunan Tüm Noterler aşağıda listelenmektedir,
İstediğiniz Noterin üzerine tıklayarak Notere ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Ikitelli Organize Sanayi Bölgesi Atatürk Bulvarı No:82 Cabani Iş Mrk. Giriş Kat Başakşehir Başakşehir / Istanbul
Başakşehir
Iki Telli Organize Sanayi Bölgesi Tümsan Sanayi Sitesi 2. Kısım A Blok Zemin Kat N:2 Başakşehir / Istanbul
Başakşehir
Süzer Bulvarı Kc Villaları Villa A8 Bahçeşehir Başakşehir / Istanbul
Başakşehir
Ziya Gökalp Mahallesi, Masko Mobilyacılar Sitesi Cami Pasajı No:14 Başakşehir / Istanbul
Başakşehir
Altınşehir Mahallesi, Halkalı Altınşehir Caddesi No:280 K:1 Başakşehir / Istanbul
Başakşehir
Ikitelli Osb Atatürk San. Sit. 3. Kısım Ata Iş Mrk. No:10 34490 Başakşehir / Istanbul
Başakşehir
Kayaşehir Bul. Emlak Konutları 1. Kısım 1. Etap No:48 Başakşehir / Istanbul
Başakşehir
İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.