Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Bağcılar İlçesindeki Noterler

Bağcılar Noterlerin İletişim Bilgileri

İstanbul Bağcılar noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla birlikte aynı zamanda bu hakların, gerektiği durumlarda kişinin rızası ile birlikte farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, resmi belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç oldukça fazla olduğundan dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sorunların ortaya çıkması adına zemin oluşturması nedeniyle, bu kapsamda Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisi ise "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.
Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örnek olarak gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgelerde nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin sağlıklı bir şekilde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet vermeye devam etmektedir.

Belirli bölgelerde hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, aynı zamanda insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla birlikte, hafta sonu insanların olası noter ihtiyaçlarının da bu şekilde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla birlikte bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.

Bağcılar ilçelesinde bulunan Tüm Noterler aşağıda listelenmektedir,
İstediğiniz Noterin üzerine tıklayarak Notere ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bağcılar nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Cumhuriyet Caddesi, No:49 K:1 Güneşli 34540 Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
100. Yıl M. Otocenter Gal. Sitesi L Blok N:30 Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
15 Temmuz Mahallesi, 1488 Sokak, N:73 K:2 Güneşli Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
Istoç Oto Ve Ticaret Merkezi K-2 Blok N:65 Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
Mahmutbey Mahallesi, Devekaldırımı Caddesi, N:4-6 Vizyon Plaza Z-2 Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
Yüzyıl Mahallesi, Veysel Karani Caddesi, Automall Oto Alışveriş Merkezi A3 Blok N:71/1 Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
Göztepe Mahallesi, Inönönü Caddesi, N. 122/c Bağ. Bölge No. 75 Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
Mahmutbey Mahallesi, Inönü Caddesi, No:155-157 Özyurt Plaza B Blok 1. Kat No:11 Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
100. Yıl Mahallesi, 2183 Sokak, No:61 A Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
Kazım Karabekir Mahallesi Hoca Ahmet Yesevi Caddesi No:117 D:1 Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
Yavuz Selim Mahallesi, 26/a Sokak, N:1 D:23 34560 Bağcılar / Istanbul
Bağcılar
İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.