Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Elazığ Noterleri

Elazığ Noterler Listesi

Elazığ noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.


Elazığ Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Elazığ
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Elazığ nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Osman Benzeş Caddesi, N:4/b 23800 Baskil / Elazığ
Baskil
Hürriyet Caddesi, No:5/1 23100 Merkez / Elazığ
Merkez
Bosna Hersek Bulvarı Cihangir Işm No:14/1 23100 Merkez / Elazığ
Merkez
Yeni Mahallesi, Muammer Çorbacıoğlu Sokak, Ateşler Işhanı N:1 K:1 23100 Merkez / Elazığ
Merkez
Cumhuriyet Mahallesi, Malatya Caddesi, Bina No:58 K:2 Daire No:22 Hazardağlı Plaza 23000 Merkez / Elazığ
Merkez
Tepe Mahallesi, Vali Saim Çotur Caddesi, No:20/z1 Karakoçan / Elazığ
Karakoçan
Kallar Mahallesi, Kızılay Binası K:2 23700 Keban / Elazığ
Keban
Çarşıbaşı Mahallesi, Hal Sokak, N:4/1 Kovancılar / Elazığ
Kovancılar
Ziya Gökalp Caddesi, Eski Belediye Binası K:1 Maden / Elazığ
Maden
Cumhuriyet Caddesi, Numune Mahallesi, 8 Caddesi, No:20 Palu / Elazığ
Palu

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.