Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Çankırı Noterleri

Çankırı Noterler Listesi

Çankırı noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.


Çankırı Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Çankırı
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Çankırı nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Cumhuriyet Mahallesi, Park Sokak, N:14/2 18100 Merkez / Çankırı
Merkez
Cumhuriyet Mahallesi, Belediye Sokak, Paşabeyoğlu Işm. No:32-33 18100 Merkez / Çankırı
Merkez
Belediye Pasj. No:10 18600 Çerkeş / Çankırı
Çerkeş
Topraklık Mahallesi, Şehit Polis Hasan Gülhan Caddesi, Hükümet Konağı No:6/1 Eldivan / Çankırı
Eldivan
Belediye Işhanı N. 119 18400 Ilgaz / Çankırı
Ilgaz
Hüseyinli Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, 20/a Kızılırmak / Çankırı
Kızılırmak
Müslüm Mahallesi, Şehit Ibrahim Çevrik Caddesi, N:10/c Kurşunlu / Çankırı
Kurşunlu
Cem Sultan Mahallesi, Nevzat Ayaz Caddesi, Hükümet Konağı N:8/44 Orta / Çankırı
Orta
Cumhuriyet Mahallesi, Çarşı Meydanı Belediye Işhanı No:11 Kat:2 D:3 Şabanözü / Çankırı
Şabanözü
Aşağı Mahallesi, Çankırı Caddesi, Hükümet Konağı No:18 Kat:3 Yapraklı / Çankırı
Yapraklı

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.