Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Bolu Noterleri

Bolu Noterler Listesi

Bolu noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.


Bolu Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Bolu
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Bolu nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Gölyüzü Mahallesi, Izzet Baysal Caddesi, No:271/a Merkez / Bolu
Merkez
Cumhuriyet Caddesi, Tabaklar Mahallesi, N:3/1 14200 Merkez / Bolu
Merkez
Izzet Baysal Caddesi, N:91/5 14100 Merkez / Bolu
Merkez
Izzet Baysal Caddesi, Güler 2 Işh. No:88/29 Merkez / Bolu
Merkez
Ihsaniye Mahallesi, Dere Sokak, No:10 Merkez / Bolu
Merkez
Borazanlar Mahallesi, Fevzi Bey Caddesi, 10/15 Merkez / Bolu
Merkez
Atatürk Caddesi, Belediye Binası N:2/b Dörtdivan / Bolu
Dörtdivan
Seviller Mahallesi, Sakarya Caddesi, No:49/1 Gerede / Bolu
Gerede
Kızılay Işhanı K:1 N:103 14780 Göynük / Bolu
Göynük
Belediye Sokak No:4/c Kıbrıscık / Bolu
Kıbrıscık
Kızılay Işhanı Kat:1 N:4 14840 Mengen / Bolu
Mengen
Seyrancık Mahallesi Karaaslan Sokak No:1/1 Mudurnu / Bolu
Mudurnu
Çarşı Mahallesi, Ulusoy Sokak, N:7 Seben / Bolu
Seben
Asilbey Mahallesi, Şair Dertli Caddesi, N:2/c Yeniçağa / Bolu
Yeniçağa

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.