Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+1898
KAYITLI NOTER

19 Aralık veya 20 Aralık Cumartesi / Pazar Nöbetçi Noter Var Mı, Hafta Sonu Noterler Açık Mı, Çalışıyor Mu ?

19 Aralık veya 20 Aralık Cumartesi / Pazar Nöbetçi Noter Var Mı, Hafta Sonu Noterler Açık Mı, Çalışıyor Mu ?19 Aralık veya 20 Aralık Cumartesi / Pazar Nöbetçi Noter Var Mı, Hafta Sonu Noterler Açık Mı, Çalışıyor Mu?

Türkiye Noterler Birliği (TNB) ile Adelet bakanlığı ortak imzalanan protokol ile Cumartesi Pazar günleri Aktif hale getirilen Noterlerin çalışma saatleri Covid-19 Salgını sebebi ile yeniden düzenlenmişti. 19 Aralık Cumartesi ve 20 Aralık Pazar günü bugün nöbetçi noter var mı, hafta sonu nöbetçi noterler açık mı, çalışıyor mu, nöbetçi noter ne zaman açılacak, nöbetçi noterler başladı mı, nöbetçi noterler uygulaması bitti mi, ne zaman başlayacak?

20 Cumartesi günü nöbetçi noterler uygulaması başladı mı? Nöbetçi noterler Cumartesi, Pazar günleri hizmet sunmaya başladı mı? Haftasonu nöbetçi noter uygulaması yeniden açıldı mı? Nöbetçi noter uygulamasına ilişkin tüm ayrıntıları Türkiye Noterler Birliği tarafından uygulanmakta olan kararı ve son duyuruları derledik. İşte nöbetçi noter uygulamasında son durum.

Nöbetçi noter uygulaması pandemi sebebiyle askıya alındı. Adalet Bakanlığı ile Türkiye Noterler Birliği tarafından alınan karar kapsamında yaz öncesi salgın sürecinde nöbetçi noter uygulamasına ara verildi. O dönem alınan bu karar normalleşme sürecinde de devam etti. Bakanlık ve Türkiye Noterler Birliği nöbetçi noter uygulamasına ilişkin henüz karar değişikliğini açıklamadılar. Bu kapsamda nöbetçi noter uygulaması halen askıya alınmış durumda bulunuyır. Vatandaşlar 19-20 Aralık Cumartesi günü nöbetçi noterleri kapalı olmalarından dolayı kullanamayacaklar.

Hafta sonları fotoğrafı işlemlerini halletmek isteyen yurttaşlar için getirilen uygulamada Türkiye noterler birliğinin başlattığı Nöbetçi Noterlik uygulamasında herkezin beklediği cevap noterler bu hafta sonundada kapalımı?

NÖBETÇİ NOTER UYGULAMASI PANDEMİ NEDENİ İLE BİTTİ Mİ, NE ZAMAN AÇILACAK?

Nöbetçi Noterlik uygulaması alınan bilgilere göre kapatıldığı konusunda herhangi bir bilgi yok peki Ne zaman başlıcak? Diye sorarsınız o konudada kesin olarak bir cevap alınamamaktadır. Ülkemiz genelinde alınan Koronavirüs tedbirleri kapsamında, nöbetçi noterlik uygulaması ikinci bir karara kadar ertelenmiştir. Hafta içi verilen noterlik hizmetlerinde ise herhangi bir değişiklik yoktur.

HAFTA SONU AÇIK NÖBETÇİ NOTER VAR MI, CUMARTESİ / PAZAR GÜNÜ AÇIK OLAN NÖBETÇİ NOTERLER LİSTESİ ARALIK 2020

Ne yazık ki Covid-19 virüsünün riskinin devamı ve artış göstermesi sebebi ile nöbetçi noter uygulaması askıya alınmış olup, bu sebeple hafta sonu noterler hizmet verilmemektedir.
 

Nöbetçi Noter

19 Aralık Cumartesi veya 20 Aralık Pazar günü nöbetçi noterler kapalı olup, noterlik işlemleri olan yurttaşların 21 Aralık Pazartesi gününü beklemeleri gerekmedir.

Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır
Anasayfa
Noterler
Nöbetçi N.
Yakın N.
Noter Ekle
İletişim