Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Bitlis Noterleri

Bitlis Noterler Listesi

Bitlis noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.


Bitlis Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Bitlis
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Bitlis nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Orta Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No:177 Yeni Hükümet Konağı Zemin Kat No:5 Adilcevaz / Bitlis
Adilcevaz
Erkizan Mahallesi, Mazlum Yegül Caddesi, No:234 K:3 Ahlat / Bitlis
Ahlat
Nurullah Eren Caddesi, K:1 N:47-48 13000 Merkez / Bitlis
Merkez
Nur Caddesi, Tektaş Pasajı K:1 N:3 Merkez / Bitlis
Merkez
Muş Caddesi, Bereket Market Üstü Kat:1 No:15/2 Güroymak / Bitlis
Güroymak
Yeşilova Mahallesi, Hükümet Konağı Karşısı Delal Apt. G/115 Hizan / Bitlis
Hizan
Pınarbaşı Mahallesi, Atatürk Ilköğretim Okulu Sokak, Barlaklar Psj. N:10 13700 Mutki / Bitlis
Mutki
Saray Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:81 Asel Işmerkezi Kat:1 N:4 Tatvan / Bitlis
Tatvan

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.