Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Bilecik Noterleri

Bilecik Noterler Listesi

Bilecik noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.

Bilecik il ve ilçelerinde bulunan Tüm Noterler aşağıda listelenmektedir,
İstediğiniz Noterin üzerine tıklayarak Notere ait iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bilecik nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Yenigün Iş Mrkz. K:1 11100 Merkez / Bilecik
Merkez
Gazipaşa Mahallesi, Dedeoğlu Caddesi No:13/2 Merkez / Bilecik
Merkez
Hükümet Caddesi, Belediye Işhanı No:207 K:1 11300 Bozüyük / Bilecik
Bozüyük
Orta Mahallesi, 29 Ekim Meydanı Belediye Pasajı Kat:2 No:6/219 11700 Gölpazarı / Bilecik
Gölpazarı
Belediye Işhanı K:1 B:3 11500 Osmaneli / Bilecik
Osmaneli
Hükümet Konağı No:2 Pazaryeri / Bilecik
Pazaryeri
Orta Mahallesi, Osmangazi Caddesi, No:13 Söğüt / Bilecik
Söğüt
Hükümet Konağı K:2 D:8 11780 Yenipazar / Bilecik
Yenipazar

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.