Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+1878
KAYITLI NOTER

Ankara Yenimahalle Noterleri

Ankara / Yenimahalle Noterler Listesi

Ankara / Yenimahalle noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.

Ankara / Yenimahalle Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Ankara / Yenimahalle
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Ankara / Yenimahalle nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Damladol Sokak, N:33/a Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
Demetevler 405 Caddesi, Uğurlu Ap. N:4/1 06200 Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
100. Yıl Bulvarı Giriş H. K:2 N:17-25 Ostim 06370 Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
357 Caddesi, N:43/a Demetevler Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
Ilkyerleşim Mahallesi, Başkent Bulvarı No:204/38 Batıkent Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
Burç Mahallesi, Seval Caddesi, 705 Sokak 5/a Şentepe Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
Bağdat Caddesi, Mehmet Emin Erdoğan Iş Merkezi No:93/58 Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
Ivedik Organize Sanayi Sitesi 1354. Cadde N:99 K:1 Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
Erciyes Iş Yerleri Sitesi 196. Cadde (Eski 9. Cadde) No. 24 Macunköy Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
Melih Gökçek Caddesi 1445. Sokak No:99/a Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle
Macun Mahallesi, Batı Bulvarı 204. Caddesi, Shıra Ticaret Merkezi No:141/a-8 Yenimahalle / Ankara
Yenimahalle

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır
Anasayfa
Noterler
Nöbetçi N.
Yakın N.
Noter Ekle
İletişim