Türkiye'nin en büyük nöbetçi noter platformu
+0
KAYITLI NOTER

Adıyaman Noterleri

Adıyaman Noterler Listesi

Adıyaman noterlerinin adres, telefon ve iletişim bilgilerine ve size en yakın notere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.
Tüm Noterler, günlük yaşam içerisinde sıklıkla kullanılan kurumlardan bir tanesidir. Özellikle kişilerin haklarının korunabilmesi için çalışmalar yapmakla beraber hemde bu hakların, gerekli olduğu durumlarda kişinin rızası ile beraber farklı kişilere aktarılmasını sağlamaktadır. Bununla beraber bu işlemler sırasında bu hakların gönül rızasıyla verildiğine dair bilgileri, fotoğrafı belgeler çerçevesinde kayıt altına alarak hem satıcının hem de alıcının daha sonraki aşamalarda herhangi bir sıkıntıyla karşı karşıya kalmamasını sağlamaktadır.

Günümüzde notere olan ihtiyaç bir hayli fazla olmasından dolayı özellikle noterlerin kapalı olduğu günlerde çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. Bu sıkıntılar karşısında insanların mağduriyetlerinin ortaya çıkıyor olması ve bu mağduriyetlerin daha büyük sıkıntıların ortaya çıkması adına zemin oluşturması sebebiyle, bu çerçevede Adalet Bakanlığı tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların en önemlisiyse "nöbetçi noter" uygulamasına geçilmiş olmasıdır.

Tüm Noterler, genel anlamda bakıldığında noterden hiçbir farklı olmayan kurumlardır. Nöbetçi noteri daha iyi anlamak için "nöbetçi eczaneleri" örneğin gösterebiliriz. Nasıl ki hafta sonları tüm eczaneler kapalı olduğu için insanların ilaç ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına, belirli bölgeler de nöbetçi eczanelerin açılması sağlanıyorsa aynı şekilde noterde de bu hizmet uygulanmaktadır. Noterler, insanlar arasında oluşan ilişkilerin daha sağlıklı bir biçimde sağlanabilmesi için, hafta sonları da hizmet sunmaya devam etmektedir.

Belirli bölgeler de hizmet verecek noterlerin belirlenmesi, hemde insanların hafta sonu da noterdeki işlemlerini yapabilmesini zemin hazırlamıştır. Bu sayede hafta sonuna girilecek son gün noterlerde yoğunlaşmanın önüne geçilmiş olmakla beraber, hafta sonu insanların muhtemel noter ihtiyaçlarının da bu biçimde karşılanarak herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması sağlanmış olacaktır. Bununla beraber bazı durumlarda hafta sonuna sarkan dosyaların da sorun çıkmadan onaylanması sağlanarak hafta başında ki yoğunluğun önüne geçilmektedir.


Adıyaman Bölgesinde Noter mi Arıyorsunuz? Adıyaman
Noterleri, Harita ve Adresleri Türkiye'nin En Büyük Nöbetçi Noter Sorgulama Platform.

Adıyaman nöbetçi noterleri görmek için tıklayın
Noter
Adres
İlçe
Telefon
Atatürk Bulvarı No:200/a 02100 Merkez / Adıyaman
Merkez
Hoca Ömer Mahallesi, Selçuklu Işhanı N:1/4 Merkez / Adıyaman
Merkez
Yenipınar Mahallesi Harıkçı Caddesi No:19 Merkez / Adıyaman
Merkez
Turgutreis Mahallesi, 840 Sokak, Gözaydın Apt. Altı No:1/b 02100 Merkez / Adıyaman
Merkez
Yavuz Selim Mahallesi Atatürk Bulvarı No:213 Zemin Kat Merkez / Adıyaman
Merkez
Dumlupınar Mahallesi, Atatürk Caddesi, Ziraat Bankası Yanı Kiya Plaza No:201/a K:1 D:2 Besni / Adıyaman
Besni
Cirit Meydan Mahallesi, Gaziantep Caddesi, No:121/a Besni / Adıyaman
Besni
Yunus Emre Mahallesi, Emniyet Amirliği Karşısı N:24/b 02600 Çelikhan / Adıyaman
Çelikhan
Merkez Mahallesi, Hal Küme Evleri 8/b Gerger / Adıyaman
Gerger
Cumhuriyet M. Kanalboyu C Esnaf Kefalet Koop. Bitişiği 17/a 02500 Gölbaşı / Adıyaman
Gölbaşı
Karşıyaka Mahallesi, 4001 Nolu Sokak No: 42/a Kahta / Adıyaman
Kahta
Karaman Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı No: 2 Sincik / Adıyaman
Sincik
Turgut Okyay Caddesi, Hükümet Konağı 02350 Tut / Adıyaman
Tut

İl seçiniz
Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır
izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.